Świętna promocja: 2 dodatkowe panele za jedynie 2 199 zł

Zobacz

Transformacja energetyczna biznesu

Postaw na eko-energetyczne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą zoptymalizować koszty, uniezależnić się od wzrostu cen energii oraz zyskać niezależność

Zapytaj o ofertę dla biznesu
dla-biznesu
optymalizacja kosztów
energii

Z roku na rok rosną rynkowe ceny energii elektrycznej.

 

Sposobem na uniezależnienie się od wzrostów jest optymalizacja kosztów za sprawą produkcji energii z własnego źródła, takiego jak instalacja fotowoltaiczna na własność lub w modelu dzierżawy, oraz dostęp do dedykowanego źródła energii (model CPPA – Corporate Power Purchase Agreement).

energia źródłem
dochodu

Otwórz się na nowe rynki i stwórz dla swojej firmy nowe źródło dochodu. Zarabiaj na produkcji energii elektrycznej z własnej instalacji fotowoltaicznej / farmy lub wejdź w biznes elektromobilności. Połącz obie usługi, zwiększając swoja konkurencyjność na rynku.

niezależność
energetyczna

Wytwarzając własną energię, Twój biznes staje się niezależny energetycznie. Produkcję z OZE możesz zoptymalizować dzięki magazynom energii, które zmagazynują jej nadwyżki. Tym samym uniezależnisz się od podwyżek rynkowych cen energii i przerw w dostawie prądu.

elektromobilność

Zastanawiasz się nad włączeniem samochodów elektrycznych do swojej floty i budowie odpowiedniej infrastruktury dla EV? A może chciałbyś zacząć zarabiać na świadczeniu usługi ładowania? Z Columbus to możliwe! Teraz możesz zyskać nawet do 50% dofinansowania do stacji ładowania. Sprawdź!

finansowanie
inwestycji OZE

Chcesz przeprowadzić zrównoważoną transformację energetyczną Twojej firmy, nie inwestując przy tym środków własnych? W Columbus znajdziesz dogodne sposoby finansowania, dedykowane modele leasigowe oraz nowoczesne rozwiązania inwestycyjne, dopasowane do możliwości Twojego portfela.

Zainteresowany ofertą
dla biznesu?

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniej oferty i
przedstawimy ją punkt po punkcie

Jak procesujemy usługę
dla biznesu

nawiązanie kontaktu
nawiązanie kontaktu
analiza potrzeb
analiza potrzeb

audyt techniczny i profesjonalny dobór mocy systemu
(na podstawie profilu zużycia energii, taryfy, warunków montażowych itp.)

indywidualna oferta
indywidualna oferta

projekt koncepcyjny, optymalny model finansowania, dedykowany projekt techniczny

realizacja pod klucz
realizacja pod klucz

montaż instalacji, wsparcie
w uzyskaniu pozwoleń i zgłoszeniu instalacji do ZE

Columbus Care
Columbus Care

opieka posprzedażowa (monitoring uzysków, realizacja gwarancji, serwis instalacji)

Ekosystem Columbus,
a potrzeby biznesu

ekosystem-przemyslowa-v2a-007-1-1
ekomob1

Fotowoltaika

Dzięki darmowej energii ze słońca, niezależnie od profilu Twojej działalności, obniżysz rachunki za prąd. Ceny prądu dla przedsiębiorstw nie są regulowane i stale rosną, mocno wpływając na koszty firmy. Fotowoltaika to rozwiązanie, które nie tylko zwiększy rentowność biznesu, ale także pozytywnie wpłynie na jego wizerunek. Zabezpiecz przyszłość swojej firmy z instalacją od Columbus.

Wybierz wygodny model finansowania:

gotówka
leasing
PV as a service – dzierżawa instalacji PV

(bez wkładu własnego)

Magazyn energii

Magazyn energii to jeszcze większa niezależność Twojego biznesu.

Dzięki urządzeniu, nie tylko lepiej wykorzystasz wyprodukowaną przez fotowoltaikę energię, ale także zabezpieczysz firmę przed przerwami w dostawie prądu. To istotne zwłaszcza w zautomatyzowanych przedsiębiorstwach, gdzie nawet krótka przerwa w dostawie energii to straty.

Postaw na bezpieczne, niezawodne i efektywne zarządzania energią, które pozwala w pełni wykorzystać potencjał OZE.

ekomob2
ekomob3
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Twoja firmowa flota jest już zelektryfikowana lub planujesz wymianę samochodów na pojazdy elektryczne? A może chcesz zyskać wizerunek nowoczesnego obiektu, który stawia na ekologiczne rozwiązania?

Postaw na stację ładowania od Columbus!
Z ładowarkami dla floty zoptymalizujesz koszty i czas ładowania EV w firmie. Z kolei dzięki stacji ogólnodostępnej, Twój obiekt zyska uznanie Klientów, a Ty zarobisz na usłudze ładowania.

Technologia na miarę Twojego biznesu

Columbus i ekoenergetyczne rozwiązania, to technologia od topowych producentów.

Solis – pionier technologiczny w branży OZE i najbardziej doświadczony producent inwerterów do instalacji fotowoltaicznych i wiatrowych, certyfikowanych testami walidacyjnymi DNV-G, z 10-letnią gwarancją.

Sunport Power – innowator technologii fotowoltaicznej, jako pierwszy na świecie wykorzystał przełomową technologię Metal Wrap Through (MWT), na którą Columbus ma wyłączność w Polsce. Gwarantuje sprawność mocy modułów na poziomie min. 82% nawet po 30 lata.

Zapytaj o ofertę dla biznesu
foto1
Panele
fotowoltaiczne

Sunport 460

lad1
Ładowarki
samochodowe

Stacje ładowania AC i DC

mag1
Magazyny energii

Pylontech

powiązane artykuły
Jak możemy pomóc
Twojej firmie?